TÜM KADIN ÇALIŞANLARA 8 MART’TA 1 MAAŞ İKRAMİYE

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan kadın personele müjde:

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kadınlara her alanda pozitif ayrımcılık uygulayacaklarını ve gelecek yıl 8 Mart’ta tüm kadın personellere 1 maaş ikramiye vereceklerini açıkladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bolu Belediyesi’nde bir etkinlik düzenlendi.

Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan ile kadın belediye başkan yardımcıları ve kadın belediye çalışanları katıldı. Özcan çifti etkinlikte tüm kadın çalışanlara ve kadın başkan yardımcılarına karanfil armağan edip 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladı.

Kadınlara ikramiye müjdesi verdi

Etkinlikte Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ayrıca kadın personellere ikramiye müjdesi de verdi. Konuşmasında kadın personellerin erkeklere göre daha özverili çalıştıklarını, belediyedeki kadın personel sayısını 5 yılda çok daha yukarı taşıdıklarını kaydeden Özcan, gelecek yıl 8 Mart’ta kadın çalışanlara 1 maaş ikramiye vereceklerini açıklayarak, “Allah’ın izniyle 5 yıl daha birlikte çalışacağız, ben bir sıkıntı görmüyorum. Kadınlarımıza yönelik pozitif ayrımcılığımız devam edecek. Önümüzdeki sene 8 Mart’ta kadın personelimizin hesaplarına 1 maaş ikramiye yattığını göreceksiniz.” diye konuştu.

Meral Özcan: “Dünyayı değiştirecek olan bizleriz”

Kadının toplumdaki önemine değinen Meral Özcan ise “Kadın elinin değdiği her yer gerçekten çok başka oluyor. Biz istersek her şeyi başarabiliriz. Elimizin değdiği her yeri güzelleştiriyoruz. Görüyorsunuz, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde kadınlarımız ne kadar üretkenler, ne kadar başarılar. Ben hepsiyle gurur duyurum. Hepsinin emeklerine sağlık. Dünyayı değiştirecek olan bizleriz. Hepinizin emekçi kadınlar günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Tüm kadın belediye personelleri adına söz alan Zabıta personeli Sevim Uçmak ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Huriye Sofuoğlu da Başkan Özcan’a kadınlara verdiği değer ve destek için teşekkürlerini sundu.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.