Bolu Belediyesi’nden ‘Ne varsa iyilikte var’ kampanyası

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturmak için ‘Ne varsa iyilikte var’ kampanyası başlattıklarını bildirerek, “Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bolu halkına çağrıda bulunmak istiyorum: ‘Ne varsa iyilikte var! Kullanılabilir durumdaki eşyalarınız için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın.” ifadelerini kullandı.

Bolu Belediyesi, kullanılabilir durumdaki 2. el giysi ve eşyaları ihtiyaç sahibi aileler ile buluşturmak amacıyla, “Ne varsa iyilikte var”  kampanyası başlattı. Anlamlı proje kapsamında bilgisayardan tablete, mobilyadan beyaz eşya ve giysiye kadar kullanılabilir durumdaki sıfır veya 2. el her türlü eşya, bağışçılardan teslim alınarak, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.

Kampanyaya ilişkin bilgi veren Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, “‘Ne varsa iyilikte var’ sloganıyla bir yardım kampanyası başlattık. Amacımız ihtiyaç sahibi ailelere hep birlikte destek olmak.” dedi.

“EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç var”

Özdemir, vatandaşların kullanılabilir durumdaki her türlü giysi ve eşya ile kampanyaya destek verebileceklerini söyleyerek, “Pandemi döneminde gerçekten çok sayıda yardıma muhtaç ailemizin olduğunu tespit ettik. Özellikle EBA ile birlikte çok sayıda bilgisayar ve tablete ihtiyaç duyuluyor. Bu konuyla ilgili çok sayıda talep var. Biz mümkün olduğunca bunları karşılamaya çalışıyoruz. Ancak yetersiz kaldığımız durumlar da oluyor. O nedenle Bolu halkından da yardım bekliyoruz.  Ben buradan tüm Bolu halkına çağrıda bulunmak istiyorum: ‘Ne varsa iyilikte var!’ Evinizde kullanmadığınız hemen hemen akla gelebilecek her türlü eşyayı alıyoruz.  Kullanılabilir durumdaki tüm eşyalar için 444 26 58 numaralı çağrı merkezimizi arayın. Biz gelip evinizden teslim alacak ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız.” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.