Performans Programları Sunuş

Bolu Belediyesi olarak, Bolumuzda yaşayan her bir vatandaşımızın yaşam kalitesini artırmak için, insan ihtiyaç ve gereksinimlerini hızlı karşılayabilen, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine ayak uyduran, başta insanımız olmak üzere doğaya ve bu şehirde yaşayan her bir canlıya değer veren bir anlayışı çalışıyoruz.

Bu anlayışla devam ettiğimiz yolda, koyduğumuz hedeflere ulaşmak adına, sevgi ve hoşgörüye dayalı, eşit ve tarafsız, şeffaf, güvenilir, verimli ve yeniliklere her zaman açık bir belediye olmak için her geçen gün daha da çok çalışıyoruz.

Bu anlamda, Bolu Belediyesi olarak yapacağımız her çalışma ve ileriye dönük koyduğumuz hedeflerin yer aldığı ‘Bolu Belediyesi Performans Programları’ bizlere rehber, siz vatandaşlarımıza da sözümüz olacaktır.

Bolu Belediyesi olarak, gerek bu güne kadar hayata geçirdiğimiz gerekse önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projelerimiz sayesinde, Bolu’nun başta turizm olmak üzere pek çok alanda Türkiye’de ve dünyada adından söz ettirecek bir kent olması yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

Koyduğumuz bu hedeflere ulaşmak için sistematik, planlı ve disiplinli bir çalışma anlayışı içerisinde işlerimizi yürütüyor ve Bolu Belediyesi’nin dinamik, çalışkan bir ekibe sahip olmasının bize verdiği güven ile ilerliyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerin, bundan sonra da artan bir ivmeyle devam edeceğinin sözünü şimdiden tüm halkımıza verebiliyoruz. Bolu Belediye Başkanı olarak ben ve belediyede çalışan tüm mesai arkadaşlarım Bolu’nun geleceği için var güzümüzle çalışan bir ekibiz. Çünkü biz ‘Bolu’yu Seviyoruz’.

Bu vesile ile Bolu Belediyesi Performans Programları’nın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

 

Tanju ÖZCAN

T.C. Bolu Belediye Başkanı

Performans Programı (2024)

Performans Programı (2023)

Performans Programı (2022)

Performans Programı (2021)

Performans Programı (2020)

Performans Programı (2019)

Performans Programı (2018)

Performans Programı (2017)

Performans Programı (2016)

Performans Programı (2015)