Performans Programları Sunuş

Bolu Belediyesi olarak; Bolu’da yaşayan vatandaşlarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak için; insan ihtiyaç ve gereksinimlerini daha süratli bir şekilde karşılayabilen, günümüz teknolojisine ayak uyduran etkin bir belediyecilik anlayışıyla çalışan, insana ve doğaya verdiği önemle mükemmelliği amaçlayan, dünyada adından söz ettirecek olan Marka Kent olma yolunda hızla ilerleyen bir belediye olmayı hedefliyoruz.

Bolumuz ve Bolu’da yaşayan tüm vatandaşlarımız için koyduğumuz bu hedefe ulaşmak adına; sevgi ve hoşgörüye dayalı, tarafsız ve eşit, güvenilir, şeffaf, verimli, yeniliklere ve gelişime açık bir Belediye olmak için çalışıyoruz.

Bolu Belediyesi olarak gerek hayata geçirdiğimiz gerekse önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceğimiz projeler sayesinde Bolu’nun turizm, spor ve üniversite kenti olması yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bolu Belediyesi’nin dinamik ve çalışkan bir ekibe sahip olmasına güvenerek bu hedefleri koyuyor ve bir bir hayata geçiriyoruz. Dünyada ‘Marka’ bir kent olma yolunda yaptığımız tüm çalışmaları kendimizden emin sistemli ve planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bolu Belediyesi olarak bugüne kadar hem doğaya hem insanımıza yönelik hayata geçirdiğimiz birçoğu Türkiye’de ilk olan projelerimizin, bundan sonra da artan bir ivmeyle devam edeceğin sözünü şimdiden tüm halkımıza rahatlıkla verebiliyoruz. Çünkü Bolu Belediyesi’nin başkanından en alt kademedeki çalışanına kadar bizler, Bolu ve Bolu’nun geleceği için var gücümüzle çalışan bir ekibiz.

Bu vesile ile Performans Programları’nın hazırlanmasına emek veren herkese teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

Performans Programı (2019)

Performans Programı (2018)

Performans Programı (2017)

Performans Programı (2016)

Performans Programı (2015)