Mehmet Tuna ÖZCAN

Özgeçmiş ;

1982 yılında Bolu’da doğdu. Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi (İTÜ) Harita Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 17 yıldır Bolu’da harita mühendisliği yapan Özcan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bolu Belediye Meclis Üyesi seçildi. Halen Belediye Meclis Üyesi görevini sürdüren Mehmet Tuna Özcan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Süleyman CAN

Özgeçmiş ;

Leyla BEYKOZ

Özgeçmiş ;

Gülden ÖZAYDIN

Özgeçmiş ;

1987 yılında Ankara’nın Nallıhan ilçesinde doğmuştur. 2009 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden bölüm 3.sü olarak mezun olmuştur.

2010 yılında ilimizde faaliyete başlayan Yürekli Kâğıt San. Tic. Ltd. Şti.’ne ait Ambalaj Atığı Toplama Ayrıştırma Tesisi’nde Çevre Mühendisi olarak iş hayatına başlamıştır. Bolu ilinde yeni kurulan “Ambalaj Atıklarının Kaynağında Ayrı Toplanması” çalışmalarında aktif olarak görev almıştır. Başarılı çalışmalarının ardından 2012 yılında Bolu Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde Çevre Mühendisi olarak görevine başlamıştır.

Temizlik İşleri Müdürlüğündeki çalışmalarıyla eş zamanlı olarak; Bolu Belediye Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi’nde 2015 yılından itibaren İş Güvenliği Uzmanlığı görevini de yürütmektedir.

2014 yılında evlenmiş olup 2018 yılı itibariyle Temizlik İşleri Müdür V. olarak görev yapmaktadır.

Rasim ÖZDEMİR

Rasim ÖZDEMİR

Belediye Başkan Yardımcısı

rasim.ozdemir@bolu.bel.tr


Özel Kalem Müdürlüğü

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

Mezarlıklar Müdürlüğü

– Basın Yayın Birimi

– Bilgi İşlem Birimi

Özgeçmiş ;

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.