MasterChef Eray’dan Başkan Özcan’a teşekkür ziyareti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, MasterChef Türkiye yarışmasıyla ünlenen Bolulu Eray Aksungur ile bir araya geldi. Başkan Özcan, sergilediği performansla Bolu’nun gururu olan ancak geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden Aksungur’u Bolu’nun ve Boluspor’un tanıtımına sağladığı katkı dolayısıyla kutlayarak, meslek hayatında başarılar diledi. Genç şef adayı Aksungur da Başkan Özcan’a yarışma boyunca verdiği destek dolayısıyla teşekkürlerini sundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında sergilediği performansla dikkatleri çeken ancak geçtiğimiz hafta elenerek tüm Bolu’yu üzen Eray Aksungur, bugün Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret etti. 

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Eray Aksungur bir süre sohbet etti.

Başkan Özcan: “Şahsım ve Bolu halkı adına teşekkür ediyorum”

Eray’la sohbetinde MasterChef’ten elenmesinin tüm Bolu’yu üzdüğünü söyleyen Özcan,  “MasterChef’te başarılı bir yarışma sergileyerek, Bolu’muzun gururu oldun. Tabi senden birincilik bekliyorduk. Ancak talihsiz şekilde elendin. Olsun, neticede bu bir yarışma ve kazanmak da kaybetmek de var. Sana şahsım ve Bolu halkına teşekkür ediyorum. Yarışma boyunca üzerinden çıkarmadığın kırmızı beyazlı forma ile Bolumuzun ve Bolusporumuzun tanıtımına katkı sağladın. Bundan sonraki meslek hayatında da elde edeceğin başarılarla Bolu’nun gururu olmaya, Bolu’yu tanıtmaya katkı sağlayacağına eminim. Sana başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Eray: Manevi desteğinizi hep hissettim

Yarışma boyunca Bolu halkının manevi desteğini hissettiğini söyleyen Eray Aksungur da Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a desteği dolayısıyla teşekkürlerini sunarak, “Ben bu şehrin çocuğuyum. Boluspor benim sevdam. Yarışma boyunca her zaman şahsınızın ve tüm Bolu halkının manevi desteğini, dualarını yanımda hissettim. İyi ki varsınız. Desteğiniz için teşekkür ediyorum.”  ifadelerini kullandı.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.