Gölcük Tabiat Parkı’na giden o yola yeni dönel kavşak

Trafik daha akıcı ve daha güvenli hale gelecek

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Karacasu yolu üzerinde dönel kavşak yapımına başlanıldı. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak Karacasu’ya ve Gölcük Tabiat Parkı’na giden araçların kullandığı Akıncılar Sokak’ta trafiğin daha akıcı ve daha güvenli hale getirilmesi amaçlanıyor.

Planlı altyapı ve üstyapı çalışmalarına yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınına rağmen devam eden Bolu Belediyesi,  Türkiye’nin gözde tabiat parklarından Gölcük Tabiat Parkı güzergâhında hem olası kazaların önüne geçmek, hem de trafiği daha akıcı ve daha güvenli hale getirmek için Aktaş Mahallesi Akıncılar Sokak’ta dönel kavşak inşasına başladı.

Hafriyat çalışmaları başladı

Fen İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen çalışmalarda ekipler, Karacasu yolu üzerinde dört yolu birbirine bağlayan kavşakta iş makineleriyle hafriyat çalışması gerçekleştiriyor.  Ekskavatörler ile dönel kavşak inşa edilecek alan kazılırken, diğer yandan da çalışmalara engel teşkil eden elektrik direkleri taşınıyor.

Bölgedeki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte her gün yüzlerce aracın geçtiği yol akıcı ve çok daha güvenli hale gelecek.

 

 

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.