Gazipaşa öğrencilerinden Belediye Başkanı Tanju Özcan’a sevgi seli

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan davet üzerine gittiği Gazipaşa İlkokulu’nda minik öğrencilerin coşkulu sevgisiyle karşılandı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Karaçayır Mahallesi’nde Gazipaşa İlkokulu’nu ziyaret etti.  Gazipaşa İlkokulu okul aile birliği yönetimi tarafından yapılan davet üzerine bu sabah okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Tanju Özcan’a minik öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Öğrenciler fotoğraf ve imza için birbirleriyle yarıştı

Yüzlerce öğrenci Başkan Özcan okul bahçesine girdiği andan itibaren etrafını sararak, fotoğraf çektirmek ve imza almak için adeta birbirleriyle yarıştı. Öğrencilerin ilgisiyle yürümekte zorlanan Belediye Başkanı Özcan ise etrafını saran öğrencilerin isteklerini geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi ve öğrencilerin defterlerini ve uzattığı kağıtları imzaladı.

Okul Aile Birliği’nin taleplerini dinledi

Renkli görüntülere sahne olan ziyarette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Okul Müdürü Kamil Oflaz, Karaçayır Mahallesi Muhtarı Cengiz Aydoğan, Okul Aile Birliği üyeleri ve öğretmenlerle de bir araya geldi.  Okul yönetiminin talep ve isteklerinin konuşulduğu buluşmada Özcan, kendisine iletilen konuların takipçisi olacağını belirterek okuldan ayrıldı.

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.