EKMUD’dan Başkan Özcan’a teşekkür belgesi

Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (EKMUD), geçtiğimiz hafta Bolu’da gerçekleştirdiği ‘Tanı ve Tedavisinde Zorlandığımız Zoonotik Hastalıklar’ Konferansı’na verdiği desteklerden dolayı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür belgesi takdim etti.

Bolu’da 15-16 Haziran 2019 tarihleri arasında ‘Tanı ve Tedavisinde Zorlandığımız Zoonotik Hastalıklar Konferansı’ gerçekleştiren Türkiye Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği (EKMUD), konferansa verdiği desteklerden dolayı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür plaketi takdim etti.

Teşekkür plaketini Başkan Özcan’a bizzat makamında ziyaret ederek takdim eden Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatma Sırmatel; “Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan’ın, geçtiğimiz hafta derneğimiz tarafından Bolu’da gerçekleştirilen konferansa büyük katkıları oldu. Bizler kendisine bu katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve çalışmalarından başarılar diliyoruz” dedi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.