Bolu Belediyesi’nden 1000 öğrenciye üniforma ve kırtasiye desteği

Bolu Belediyesi tarafından yaklaşık bin öğrenciye üniforma ve kırtasiye desteği verildi. Destek almaya hak kazanan öğrenciler, birçok kırtasiye malzemesi ile okul kıyafetlerini teslim almaya başladılar.

Sosyal belediyecilikte önemli başarılara imza atan Bolu Belediyesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıyla birlikte üniforma ve kırtasiye giderlerinin pahalılığından dert yanan velileri sevindirecek bir desteğe imza attı.

Kentte maddi durumu iyi olmayan bine yakın öğrenciye Bolu Belediyesi tarafından okul üniforması ve kırtasiye desteği vermeye başladı.

Yapılan araştırma ve değerlendirmeler sonucu destek almaya hak kazanan öğrenciler ve velileri, içerisinde defter, kalem, silgi, kalemlik, cetvel-gönye seti gibi birçok okul malzemesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden teslim almaya başladılar. Öğrenciler üniformalarını ise belediyenin anlaşmalı olduğu esnaftan bedenine uygun olarak teslim alabiliyorlar.

Başkan Özcan bizzat teslim etti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ndeki kırtasiye malzemesi dağıtım etkinliğinde öğrenci ve velilerle bir araya geldi. Başkan Özcan, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılı için başarı dileklerini ileterek, arından kırtasiye malzemelerini teslim etti.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.