Başkan Özcan’ın bir vaadi daha hızla gerçekleşiyor

31 Mart Yerel seçimlerinden önce Bolu Halkına 59 adet vaatte bulunan ve geçen süre içerisinde bu vaatlerin birçoğunu hayata geçiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ‘Kapalı Semt Pazarlarının Modernleştirilip Yaygınlaştırılması’ vaadiyle ilgili de çalışmaları hızlandırdı. Bu kapsamda Kültür Mahallesi’nde yapımı tamamlanan semt pazarı hizmete hazır hale getirilirken 2021 yılı içerisinde 4 mahalleye daha modern kapalı semt pazarı kazandırılacak.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 31 Mart yerel seçimlerinden önce Bolu Halkına sunduğu 59 vaadinden birisi olan ‘Kapalı Semt Pazarlarının Modernleştirilip Yaygınlaştırılması’ çalışmaları hızla ilerliyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda çalışmaları başlatılan Kültür Mahallesi kapalı semt pazarı tamamlanarak hizmete hazır hale getirildi.

Çalışmalar kapsamında 2021 yılı içerisinde yapılması planlanan Karaçayır-Aktaş ve Sümer-Tepecik Mahallelerine kurulacak olan kapalı semt pazarlarının ise yer tespitleri yapıldı. Bu mahallelerde inşa edilecek olan modern kapalı semt pazarlarında da çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.