BAŞKAN ÖZCAN VATANDAŞLARA LOKMA İKRAMINDA BULUNDU

 

Bolu Belediyesi, Mevlid Kandili nedeniyle vatandaşlara lokma ve kandil simidi ikram etti. Cuma namazının ardından belediye binası önünde gerçekleştirilen lokma dağıtımı etkinliğine katılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir vatandaşların kandillerini kutlayarak ikramda bulundu.

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Mevlid Kandili nedeniyle düzenlenen lokma dağıtımı etkinliğinde vatandaşlarla bir araya gelerek kandillerini kutlayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Değerli hemşerilerimin mübarek kandillerini kutluyorum. Hayırlı kandillerimiz olsun. İnşallah diğer kandillerimizde, bugün yaşadığımız sıkıntıları bir tarafa bırakmış oluruz ve sokakta daha mutlu insanların dolaştığı nice kandillerde nice milli bayramlarda nice dini bayramlarda hep birlikte olmaya devam ederiz. Herkesin kandili mübarek olsun” dedi.

Belediye binası önündeki lokma dağıtımının ardından semt pazarlarını ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, buradaki esnaf ve Pazar alışverişinde olan vatandaşların da kandilleri kutlayarak, lokma ve kandil simidi ikramında bulundu.

Düzenlenen lokma ikramı etkinliğine yoğun ilgi gösteren vatandaşlardan bazıları Başkan Özcan ile fotoğraf çekildi.

Mübarek Mevlid Kandili vesilesiyle semt pazarındaki esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek lokma dağıtımında bulunduk.

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.