Başkan Özcan Sandallar Mahallesi halkı ile bir araya geldi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sık sık gerçekleştirdiği mahalle toplantılarına Sandallar Mahallesi ile devam etti. Mahallenin sosyal tesisinde gerçekleştirilen toplantıda, Bolu Belediyesi çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Özcan, mahalle halkından gelen istek ve şikâyetleri de dinleyerek tek tek not aldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sandallar Mahallesi’nde mahalle halkı ile bir araya geldi. Mahallenin sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya çok sayıda mahalleli katıldı. Toplantıda Bolu Belediyesi çalışmaları ile ilgili mahalleliye bilgiler veren Başkan Özcan, konuşmasının ardından onlardan gelen istek ve şikayetleri de tek tek dinledi.

“Bizim amacımız vatandaşlarımızın daha rahat bir yaşam sürmeleri”

Konuşmasında, şehirlerin yaşayan varlıklar olduğunu ve bu sebeple her zaman sorunların çıkacağını söyleyen Başkan Özcan, “Biz Bolu Belediyesi olarak Bolu’nun sorunlarını çözmek adına son derece titiz ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Sandallar Mahallesi’nde sorunlarımız yok mu? Elbette var ve bunların çözümü için de çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde mahallenizdeki ve Bolu’daki değişimi sizlerde göreceksiniz. Bizim tek amacımız vatandaşlarımızın daha rahat bir yaşam sürmeleri ve biz bunun için yoğun bir çalışma gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.