Yer altı çöp konteynerleri yenileniyor

Çevre ve halk sağlığı konusuna titizlikle yaklaşan Bolu Belediyesi, şehirde bulunan kovalı yeraltı çöp konteynerlerini daha güvenli ve steril hale getirmek için düğmeye bastı. Çalışmalar kapsamında yenilenen konteynerler hem daha hijyenik hem de daha dayanıklı ve kullanışlı hale gelecek.  

Bolu Belediyesi, Bolu’da ilk olarak 2013 yılında kullanılmaya başlanan ve sık sık arızalanan yer altı çöp konteynerlerini daha modern görünümlü ve dayanıklılık testlerinden geçmiş yeni konteynerler ile değiştirmeye başladı. Şehrin 82 noktasında bulunan eski konteynerlerin pedal ve bacalarının sıklıkla arızalanması nedeniyle başlatılan yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Birçok noktada yerini alan yeni modern görünümlü yeraltı çöp konteynerleri, canlı renkleri ve sessiz kullanımı sayesinde hem görüntü kirliliğini hem de gürültü kirliliğini ortadan kaldırıyor.  Basit mekanizmaya sahip olması, oluşabilecek arızaların hızlı bir şekilde çözülmesine olanak sağlıyor. Her yönüyle vatandaşın takdirini toplayan yeni kovalı yer altı çöp konteynerleri, kısa bir süre sonra şehrin tamamında yerini alacak.

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.