Yeni Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası Boluluların hizmetinde

“Yapacağınız yardımlarla daha çok çocuğun, daha çok ailenin yüzü gülecek”

Bolu Belediyesi Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası yeni binasında hizmete girdi. Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolulara çağrıda bulunarak, “Ben hayırsever Bolulu hemşerilerimden sıfır veya kullanmadıkları, gerçekten iş görebilecek her türlü yardımlarını bekliyorum. Emin olun yapacağınız bu yardımlarla daha çok çocuğun, daha çok ailenin yüzü gülecek.” dedi.

Bolu Belediyesi, bu yıl açılışını yaptığı Aktaş Mahallesi’ndeki Solmaz Ana Aşevi’nin hemen yanına fiziki yapısı ve ürün çeşitliliği ile çok daha büyük bir Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası kazandırdı. Sıfır veya kullanılabilir durumda binlerce adet ikinci el giyim ve ev eşyası ile muhtelif gıda malzemelerinin bulunduğu iki katlı modern Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası kısa süre önce hizmete girdi.

“Her şey mevcut”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası’ndaki incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bu yıl Aktaş Mahallesi’nde açılışını yaptığımız Solmaz Ana Aşevi’mizin hemen yanına Hayır Çarşısı ve Gıda Bankası kazandırdık. Burada oyuncaktan ev eşyasına, ikinci el kıyafetten ayakkabıya kadar, yine her türlü gıda ve temizlik ürününe her şey mevcut.” dedi.

“İş görebilecek her türlü yardımı bekliyorum”

Boluluların yardım konusunda duyarlı olduğunu da vurgulayan Özcan, “Sağ olsunlar vatandaşlarımız çok duyarlı. Biz de vatandaşlarımızın katkılarıyla aldığımız bu yardımları ihtiyaç sahiplerimize adaletli şekilde dağıtıyoruz. Bundan sonraki süreçte de ben hayırsever Bolulu hemşerilerimden sıfır veya kullanmadıkları, gerçekten iş görebilecek her türlü yardımlarını bekliyorum. Emin olun yapacağınız bu yardımlarla daha çok çocuğun, daha çok ailenin yüzü gülecek.” diye konuştu.

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.