Teşekkür ve Bilgilendirme

Ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs salgını nedeniyle Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü’nün AK Parti Bolu İl Başkanlığı’na 3 bin adet maske göndermesini memnuniyetle karşıladık. Bolu ve Düzce birbirini çok seven iki kardeş şehirdir. Zor günlerde dayanışma içinde olmamız kardeşliğimizi daha da güçlendirmektedir.

Biliyoruz ki komşuluk kültürümüz gereği ikram edilen tabağı boş göndermek olmaz. Bu sebeple bizde Bolu Belediyesi olarak hiçbir siyasi parti ayrımı yapmaksızın, Düzce halkının çoğunluğunu temsil eden AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti ve Saadet Partisi İl Başkanlıklarının her birine 3 bin adet olmak üzere toplamda 15.000 adet maske gönderiyoruz.

Şunu da belirtmek isteriz ki; Bolulu hemşerilerimize 500 binin üzerinde maske ve 15 bin adet gıda kolisi dağıtarak bu süreçten etkilenmelerini en aza indirdiğimiz gibi; Düzceli kardeşlerimizden gelen talep doğrultusunda 200 adet gıda kolisi yardımı yaptığımızı ve bunu da bugüne kadar kamuoyu ile paylaşmadığımızı Bolu ve Düzce halkının bilgisine sunarız.

Ayrıca önümüzdeki süreçte imkanlar doğrultusunda kardeşimiz olarak gördüğümüz Düzceli hemşerilerimize katkı sunmaya devam edeceğiz.

 Tanju ÖZCAN

T.C. Bolu Belediye Başkanı

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.