Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nin yeni hizmet yeri açıldı

Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin, Bolu Belediyesi tarafından tahsis edilen yeni hizmet yerinin açılış töreni gerçekleştirildi. Törene katılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bolu Belediyesi olarak sizlere sahip çıkmak bizlerin görevi ve her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Bolu Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yeni yer tahsis edilen Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışı gerçekleştirildi. İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan yeni hizmet yerinin açılışına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, daire müdürleri, askeri personel, şahit aileleri, gaziler ve çok sayıda davetli katıldı.

“Bizler her zaman sizin yanınızdayız”

Dernek önünde duaların okunması ile gerçekleştirilen açılışta bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; “Biz bugün huzur içerisinde bu açılışımızı gerçekleştiriyorsak, bu memleket için kanını dökmüş, canını vermiş şehitlerimizin ve gazilerimizin burada çok önemli bir rolü var. Allah onlardan razı olsun. Burası ile ilgili gelişmeye gelince de, ben Belediye Başkanlığı adaylığım döneminde bu derneğimizi birkaç defa ziyaret etmiştim. Eskiden cadde üzerinde eski İl Özel İdaresi binasındaydı ve oradaki sıkıntı da hem dördüncü katta olması hem de asansörü olmamasıydı. Özellikle gazilerimizin ve şehitlerimizin aileleri, büyüklerimizin oraya çıkamama problemleri vardı. Ya Belediye binası içerisinde ya da çevresinde uygun bir yerde sizin bu probleminizi çözeceğiz demiştik. Burada da dernek yöneticilerimizle görüşmelerimize mutabık kaldı. Sağ olsun derneğimiz burasını da çok güzel bir hale getirmiş. Ben hayırlı olsun diyorum ve şunu da söylemek istiyorum. Biz Bolu Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanındayız, iyi ki varsınız” dedi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.