Pazar esnafına Başkan Özcan’dan sıcak çorba ikramı

Bolu Belediyesi'nin Pazar esnaflarına yönelik başlattığı sıcak çorba dağıtımı devam ediyor. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sağlık Mahallesi kapalı semt pazarında ziyaret ederek, soğuktan etkilenen esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.

Türkiye’nin en soğuk illerinden biri olan Bolu’da her hafta semt pazarlarında belediye ekipleri tarafından esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba dağıtılıyor.  Bu kapsamda bugün Sağlık ve Karaçayır Mahallesi’ndeki kapalı semt pazarında tezgâh açan pazar esnafına ve vatandaşlara çorba ikramında bulunuldu.

Bizzat Başkan Özcan dağıttı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Sağlık Mahallesi kapalı semt pazarına giderek esnaf ve vatandaşlara çorba ikram etti. Tüm pazarı dolaşan Özcan, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu.

Pazar esnafıyla kahvaltı yaptı

Uygulamadan büyük mutluluk duyan esnaflar ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür ederken, bir grup pazarcı da Başkan Özcan’ı kahvaltıya davet etti. Başkan Özcan ise kahvaltı davetini geri çevirmeyerek sofralarına oturduğu esnaflarla birlikte kahvaltı yaptı.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.