CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Öğrenciler, fide dikimi etkinliğinde Başkan Özcan ile bir araya geldi

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından üretilen sebze fideleri, Özel Gürtan Okulu öğrencileri tarafından toprakla buluşturuldu. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da katıldığı etkinlikte, öğrenciler toprakla uğraşmanın ve üretmenin mutluluğunu yaşadı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Çayırköy Bebek Ormanı’nda gerçekleştirilen fide dikimi etkinliğinde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Bolu Belediyesi’ne ait Bebek Ormanı’nda ikincisi gerçekleştirilen fide dikim etkinliğinde Başkan Özcan ile bir araya gelen öğrenciler, uygulamalı şekilde fide dikimini yerinde öğrenirken bir yandan da eğlenceli zaman geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Etkinlikte çocuklarla konuşan Başkan Özcan, “Domates, biber, salatalık ekeceğiz. Onlar büyüyünce hep birlikte toplayıp burada piknik yapacağız. Geri kalanını da caddede bir stant açtıracağız. Orada siz, öğretmenlerinizin gözetiminde bu sebzeleri satacaksınız. Oradan elde edilen parayı, yoksul çocuklara verebilirsiniz. İsterseniz LÖSEV’e de bağışlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.