Nerde ihtiyaç varsa Bolu Belediyesi İtfaiyesi orada! Şimdi de Ereğli’nin yardımına koştular

Bolu Belediyesi İtfaiyesi şimdi de kuvvetli yağış ve fırtınanın vurduğu Zonguldak’ın Ereğli ilçesine yardım ekibi gönderdi. İlçeye ulaşan ekipler, büyük hasar gören ilçede hayatın normale dönmesi için yapılan çalışmalara destek veriyor.

Karadeniz Ereğli’de iki gün önce etkili olan fırtına, kasırga etkisi oluşturdu. Deniz taştı, gemi karaya oturdu, çatılar uçtu, ağaçlar ve direkler devrildi, derelerdeki su seviyesi yükseldi. Yaşanan büyük afetin ardından ilçe büyük hasar gördü.

Bolu Belediyesi ekipleri afet bölgesinde

Hayatın durduğu ilçeye Bolu Belediyesi de destek amaçlı bir ekip gönderdi. Başkan Özcan’ın talimatıyla Ereğli’ye giden Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki hayatın normale dönmesi için diğer kurumlarla koordineli şekilde gerçekleştirilen arama-kurtarma ve temizlik çalışmalarına destek veriyor.

Nerde ihtiyaç varsa Bolu İtfaiyesi orada

Bölgenin en donanımlı ve en güçlü itfaiye teşkilatı olan Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, daha önce de Düzce ve Kastamonu’daki sel felaketlerine ve Antalya’daki Türkiye’nin ciğerlerini yakan orman yangınlarına destek amaçlı ekip göndermişti.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.