CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Kuvayı Milliye Bulvarı’nın 2. etabı yılsonuna tamamlanacak

Bolu Belediyesi’nden Bolu’ya müjde:

Bolu Belediyesi, Bolu’ya kazandırdığı Kuvayı Milliye Bulvarı’nın 3 kilometrelik 2. etabını da bu yılsonuna kadar tamamlayarak Bolu halkının hizmetine sunacak. Belediye ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürürken, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da sık sık bulvarda inceleme yapıyor.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın “vizyon projeleri”nden olan Kuvayı Milliye Bulvarı, kısa sürede Bolu halkının en gözde mekanlarından biri oldu.

Adeta insan akınına uğruyor

Özellikle yaz akşamları halkın adeta akın ettiği bulvar, günün stresini atmak isteyenlerin uğrak noktası haline geldi. Toplamda 7 kilometre uzunluğunda olan ve 4 kilometrelik kısmı hizmete giren bulvarda her gün binlerce kişi; yürüyüş, koşu gibi spor aktivitelerini yapıp, hoş vakit geçiriyor.

  1. etap çalışmaları tam gaz

Bolu Belediyesi, vizyon projede 2. etap çalışmalarını sürdürüyor. Bulvarın doğu istikametindeki çalışmalar Fen İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere birçok müdürlük ve birimin koordineli çalışması ile sürüyor. Belediye ekipleri, 3 kilometre uzunluğundaki kısımda kaldırım, orta refüj, yürüyüş ve bisiklet yolu imalatları ile yeşillendirme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da bulvara gelerek, sık sık kontrol ettiği 2. etap çalışmalarının, yılsonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

 

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.