CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Köroğlu THM Korosu eserlerini İzzet Baysal için seslendirdi

Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosunun Şükran Günleri özel konseri gerçekleşti. Yoğun ilgi gören konserde dev koro seslendirdiği eserlerle izleyenlerin kulaklarının pasını sildi.
Bolu’nun babası, büyük hayırsever İzzet Baysal anısına bu yıl 33’üncüsü düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri’nin 2’nci gününde Bolu Belediyesi Köroğlu Türk Halk Müziği Korosu muhteşem bir konsere imza attı. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahne alan Şef Tahsin Arslan yönetimindeki dev Koro, İzzet Baysal’ı Anma ve Yiğit Efelerin Türküleri Ege Bölgesi temalı konserde icra ettikleri eserlerle sanatseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı. İki bölümden oluşan konseri İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve eşi Solmaz Baysal da Bolulu sanatseverlerle birlikte takip etti.
Konser boyunca bazen duygulanan, bazen neşelenen Baysal çifti, icra edilen eserlere sık sık eşlik etti. Konserin bitimiyle birlikte Ahmet Baysal, emeği geçenleri kutladı. Ardından sahneye çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın eşi Meral Özcan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz da verdikleri konserle kulakların paslarını silen Şef Tahsin Arslan ve koro üyelerine çiçek ve plaket takdim etti.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.