Kardeş Belediye protokolü imzalandı.

Bolu Belediyesi Ve Kıbrıscık İlçe Belediyesi arasında kardeş belediye protokolü imzandı. Kıbrıscık Belediyesi’nde yapılan imza töreninde Belediye Başkanı Tanju Özcan protokolün Bolu’ya ve Kıbrıscık ilçesine hayırlı olmasını diledi.

Bolu Belediyesi ve Kıbrıscık Belediyesi arasında kardeş belediye protokolü gerçekleşti. Kıbrıscık Belediye Başkanlığında yapılan kardeş Belediye protokolü Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan  ve Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen tarafından imzalanarak  tescillendi.

Protokol töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; “ 2 ay önce Bolu Belediye Meclisi’nde ve Kıbrıscık Belediye Meclisi’nde bundan sonra birlikte yolumuzu yürüyelim diye karar almıştık. Her 2 kararla birlikte hukuki prosedür tamamlandı. Bununla ilgili olarak bugün Kıbrsıcığımıza gelerek belediyemizi ziyaret ettik. Karşılıklı olarak da bu süreci resmileştirecek protokole birlikte imza atacağız. Bolumuza ve Kıbrıscık ilçemize hayırlı olsun. Bu protokol resmiyete girmesi anlamında imzalanıyor. Biz önceden de kardeştik.  Bolulular Kıbrıscıklılar ve diğer tüm ilçelerimizde yaşayan herkes bizim kardeşimizdir”dedi.

Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen’de yaptığı konuşmada; “Bende teşekkür ediyorum. Zaten kardeşten daha ileriydik. Her talebimiz yerine geliyor. Böyle bir protokolle kağıt üzerine dökülmesi bizler için iyi oldu. Hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.