Kahraman itfaiyeciler unutulmadı

BAŞKAN ÖZCAN İTFAİYE PERSONELİNİN İTFAİYE HAFTASI’NI KUTLADI

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kahraman itfaiye personellerinin İtfaiye Haftalarını kutladı. Burada Bolu Belediyesi itfaiyesinin hizmet kalitesine dikkat çeken Özcan, “Gururla söylüyorum bölgenin en iyi hizmet veren itfaiyesi biziz. Hem fiziki imkânlarımız, hem araçlarımız hem de personel kalitemizle Bolu’ya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Burada Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir, Leyla Beykoz, İtfaiye Müdürü Hüseyin Kazlı ve itfaiye personelleri tarafından karşılanan Özcan, İtfaiye personelleri ile tek tek tokalaşarak, İtfaiye Haftalarını kutladı.

“Bölgenin iyi itfaiyesi biziz”

Daha sonra dinlenme salonuna geçen ve itfaiyecilerle sohbet eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, konuşmasında “İtfaiye Haftanız kutlu olsun. Ne kadar meşakkatli, zor bir görev yaptığınızı biliyorum. Ama gururla söylüyorum; bölgenin en iyi hizmet veren itfaiyesi biziz. Hem fiziki imkanlarımız, hem araçlarımız hem de personel kalitemizle Bolu’ya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Ben bundan dolayı gurur duyuyorum” dedi.

Bolu’ya kazandırdığı yeni itfaiye binasına da değinen Özcan, “Yeni itfaiye binamızı da güzel bir konuma yaptık. Eskisine göre çok daha iyi bir yerdeyiz. Hepinize hayırlı hizmetler diliyorum. Allah yangın, sel gibi felaketler vermesin. Ama olursa da sizler varsınız. Benim o konuda gönlüm rahat.” diye konuştu.

İtfaiyecilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Özcan, daha sonra İtfaiye Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.