Genel Başkan Sayın Kılıçdaroğlu’ndan Bolu’ya ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bolu'ya geldi. Bolu Belediyesi'ni ziyaret eden Sayın Kılıçdaroğlu, Bolu halkının bayramını kutladı.

İstanbul’daki programının ardından Ankara’ya dönerken Bolu’ya uğrayan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Boluluların bayramlarını kutlamak için Bolu Belediyesi’ni ziyaret etti.

Sayın Kılıçdaroğlu, burada Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir ve Feridun Yılmaz ile bazı belediye meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Basına kapalı gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü.

“Boluluları yürekten kucaklıyorum”

Ziyaretinin ardından çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu halkının bayramını kutlayarak, “Bolululara selam söyleyin. Hepsini yürekten selamlıyorum. Hepsini kucaklıyorum. Belediye Başkanımız Bolu’ya son derece güzel hizmetlerde bulunuyor. Kendisi yaptığı çalışmaları aktardı. Ben de hepinizin huzurunda Belediye Başkanına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Boluluları tekrar yürekten kucaklıyorum.” dedi.

“Bizim çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik”

Ziyaretin kendisi için de sürpriz olduğunu ifade eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise “İstanbul’dan Ankara’ya dönerken aradılar beni. Ben de belediyedeyim, çalışıyorum deyince, o zaman bir bardak çayını içmeye geleyim dedi. Bayramlaşmak için geldi. Bizim çalışmalarımızla ilgili bilgi verdik kendisine. Tekrar Ankara’ya hareket etti.” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.