Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetiminden Başkan Özcan’a ziyaret

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen kongre sonucu Bolu Gazeteciler Cemiyeti başkanlığında yeniden seçilen Bülent Velioğlu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı ziyaret etti.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin geçtiğimiz ay gerçekleştirilen kongresi sonucunda yeniden başkan seçilen Bülent Velioğlu ve yeni yönetim kurulu üyeleri Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret etti.

“Siz bizleri her zaman destekleyen ve yalnız bırakmayan birisiniz”

Ziyarette bir konuşma yapan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu; “Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz kongre sonucu delegelerimiz bizlere yeni yönetim kurulumuzla 3 sene daha Gazeteciler Cemiyeti’ne devam etmemiz kararını verdi. Bizler de sizi yeni yönetimimizle ziyaret etmek istedik. Siz Belediye Başkanı olmadan önce de bizleri her zaman destekleyen, hiçbir zaman yalnız bırakmayan birisi oldunuz. Bu vesileyle birlikte Bolu için neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunmak üzere makamınıza geldik. Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için ve bugüne kadar bizlere verdiğiniz destelerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz aylarda birlikte bir temizlik projesi yapmıştık. Bu proje kamuoyunda çok olumlu geri dönüşleri olan anlamlı bir projeydi. İnşallah bu ve bu gibi daha güzel projelerin de devam etmesini diliyorum” dedi.

“Gazeteciler Cemiyeti’nin sosyal projelere öncülük etmesini her zaman bekliyoruz”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise BGC yönetimini kutlayarak, “Bende ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Demokratik bir şekilde yeni bir kongre yaptınız ve bizlerde bunu takip ettik. Kongrenizin basın camiasına, tüm gazeteci arkadaşlarımıza ve Bolu’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yeni dönem için de sizlere başarılar diliyorum. Tabi gazeteciler toplumun haber alması anlamında çok önemli bir görev üstleniyor. Bizim sizlerden tek beklentimiz doğru, tarafsız ve toplumu aydınlatmaya yönelik haber yapmanız. Bunun yanında az önce sizin de bahsettiğiniz gibi birlikte bir temizlik çalışması yaptık Bolu’da. O bir sosyal sorumluluk projesiydi ve sizler o projeye önderlik yapmak istediniz. Biz de bundan çok memnun olduk. Bu tür sosyal sorumluluk projelerini önümüzdeki günlerde de devam ettireceğiz ve bu projelerde de Gazeteciler Cemiyetimizin öncülük yapmasını bundan sonraki süreçte de bekliyoruz” diye konuştu.

Cemiyetten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda nostaljik kutlama hazırlıkları

Ziyarette Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ayrıca, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Çobankaya Köyü’nde eski nostaljik bir kutlama etkinliği gerçekleştireceklerini belirterek Başkan Özcan’dan bu konuda destek istedi.

“Böyle bir kutlama Türkiye’de ses getiren çok farklı ve güzel bir kutlama olur”

“Biz Cumhuriyet Bayramı’nı sadece protokolün kutlamasını değil asıl halkın Cumhuriyete sahip çıkmasını istiyoruz.” diyen Başkan Özcan ise “Cumhuriyet bu milletin bir değeridir. Dolayısıyla halkı ne kadar çok katarsak bu anlamda o kadar güzel olur. Tabi birde eski bayram kutlamaları şu anda yapılmıyor biliyorsunuz. Bahsettiğiniz gibi eski nostaljik bir bayram kutlaması olursa tıpkı bizim çocukluğumuzdaki gibi o da herhalde Türkiye genelinde ses getiren farklı ve güzel bir etkinlik olur. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” sözleriyle BGC yönetimine destek sözü verdi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.