Bolu’ya yeni yollar kazandırmaya devam ediyoruz

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Beşkavaklar Mahallesi’ne bağlı 3 büyük noktada yeni parke taş yol ve kaldırım çalışmalarına başladı. Şehir merkezinin gelişmesiyle birlikte yeni yol açma çalışmalarını da sürdüren Bolu Belediyesi, kısa sürede asfalt serim çalışmalarına da başlayacak.

Havaların ısınmasıyla beraber alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız veren Bolu Belediyesi, şehrin büyük mahallelerinden biri olan Beşkavaklar Mahallesi’nde yeni yol açma ve revizyon çalışmalarının da startını verdi.

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, Beşkavaklar Mahallesi’ne bağlı Safir Sokak ile Kanal Yolu’nu birleştirecek olan yeni yolun toprak serim çalışmalarına başlandı. Asfalt serim çalışmasının bu hafta içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Şehir merkezinin gelişmesiyle birlikte yeni yol açma çalışmalarını da sürdüren Bolu Belediyesi, Tepecik- Sandallar- Paşaköy ve Sümer olmak üzere Bolu’nun 4 büyük mahallelerini birbirlerine bağlayan ve Bolu’da yeni imara açılan yolların ulaşılabilirliği açısından önemli bir konumda olan 33. Cadde üzerinde yeni parke taş yol ve kaldırım yapım çalışmalarına başladı. Kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolun asfalt serimine başlanacak. Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü şehrin Güneyine bağlayacak olan yol, olaylara müdahale açısından da konum olarak oldukça önem arz ediyor.

Ekipler, Beşkavaklar Mahallesi’ne bağlı Ferah Sokak, Deniz Sokak ve Alacaköşk Sokakta ise alt yapı çalışmalarını tamamlamalarının ardından bugün itibariyle revizyon çalışmalarına başladı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.