Bolu’nun Sultanları’na ilk tebrik Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan: Sultanlar Ligi hayırlı olsun

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Adam Voleybol’u set vermeden devirerek Sultanlar Ligi’ne çıkmayı garantileyen Bolu Belediyespor’u tebrik ederek, “Şimdiden Sultanlar Ligi hayırlı olsun. Yarın her hâlükârda yanınızda olacağım. Dönüşte inşallah hep beraber kupamızla Bolu sokaklarında otobüsümüzle şampiyonluk turu atacağız.” dedi.

İzmir’de gerçekleşen Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Final Grubu 2. maçında Bolu temsilcisi Bolu Belediyespor,  Adam Voleybol ile karşı karşıya geldi. Zorlu mücadeleyi Bolu Belediyespor, 3-0 kazanarak tarihinde ilk kez adını Sultanlar Ligi’ne yazdırdı.

Başkan Özcan büyük heyecan yaşadı

Bolu Belediyespor’un bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da karşılaşmayı televizyon ekranlarından takip etti. Maç boyunca büyük heyecan yaşayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hakemin bitiş düdüğünü çalmasıyla birlikte büyük mutluluk yaşadı.

“Yarın yanınızda olacağım”

Maç sonrası karşılaşmayı değerlendiren Özcan, “Kızlar sizleri kutluyorum. Heyecanla izledik maçı. Salih Hocam daha önce  ‘Adamspor ile karşılaşmayı Allah bize nasip etsin’ demişti. Daha önce yenildiğimiz Adamspor’u bileğinizin hakkıyla yendiniz” dedi. Yarın oynanacak Sigorta Shop Kalecik Belediyespor karşılaşmasında tribünde olacağını da kaydeden Özcan, “Artık Edremit – Kalecik arasındaki maçı bekliyoruz. Bir sürpriz olmaz ve Kalecik kazanırsa yarın formalite maçı olacak. Ama ben yarın her hâlükârda yanınızda olacağım.  Şimdiden Sultanlar Ligi hayırlı olsun. Dönüşte inşallah hep beraber kupamızla Bolu sokaklarında otobüsümüzle şampiyonluk turu atacağız.” diye konuştu.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.