Bolu Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür belgesi verildi

Bolu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Bolu Bağışçılar Vakfı’nın birlikte yürüttükleri ‘Zübeyde Hanımın Kızları Geleceğin Yıldızları’ adlı projeye desteklerinden dolayı, Bolu Belediyesi’ne teşekkür belgesi verildi.

Bolu Belediyesi’nin proje ortağı olduğu ‘Zübeyde Hanımın Kızları Geleceğin Yıldızları Projesi’ kapsamında düzenlenen etkinlikler, TOBB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul bahçesindeki ödül töreni ve mini konser ile sona erdi. Projeye desteklerinden dolayı Bolu Belediyesi’ne verilen teşekkür belgesini Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz teslim aldı.

Düzenlenen ödül töreninin ardından kız öğrencilerden oluşan folklor ve müzik grubunun gösterileriyle sona eren etkinliğe; Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın eşi Meral Acar Özcan, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, Bolu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Sönmezel, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Gümüş, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

 

 

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.