Bolu Belediyesi’nden yeni yaşam alanları

Siz evde kalın… Bolu Belediyesi sizin için çalışıyor. Şehrin farklı mahallelerinde yapımına başlanılan 5 yeni park için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bolu Belediyesi Covid-19 salgınına rağmen Bolu’ya yeni yaşam alanları kazandırıyor.

Başkan Özcan’ın talimatıyla, 5 mahallede ailelerin ve çocukların hoşça vakit geçirebilecekleri yeni parklar inşa edilmeye başlanıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Feridun Yılmaz ile birlikte Köroğlu Mahallesi’nde yapımı süren Balıklı Parkta incelemelerde bulundu.

2 bin 400 metrekare alana inşa edilen parkta çalışmaları yerinde gören Başkan Özcan, koronavirüs salgınına rağmen çalışmalara devam ettiklerini belirterek, “Korona ile mücadele ettiğimiz şu günlerde, tüm halkımızı evde kalmaya davet ediyoruz. Biz hem korona ile mücadele ediyoruz hem de ekiplerimiz aralıksız olarak çalışıyor. Bakın burada ‘Balıklı Park’ olarak nitelendirdiğimiz, Bolu’nun en çok ihmal edilmiş yerlerinden Karga Tepesi mevki burası. Buraya bir park inşa ediyoruz. Park ve bahçeler müdürlüğümüzde görevli personellerimiz burada kendi üretimimiz olan ve Bolu’da ilk kez kullandığımız şev taşlarını büyük bir titizlikle yerleştiriyorlar. Bunun içinden çiçekler çıkacak. Güzel bir parkı buraya kazandırmış olacağız. Bu parkın dışında 4 ayrı noktada daha park çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.