BOLU BELEDİYESİ’NDEN SANAYİ ESNAFINA MASKE DAĞITIMI

Bolu Belediyesi tarafından sanayi esnafına maske dağıtımına başlandı. Büyük Sanayi Sitesi'ndeki maske dağıtımında destek veren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Biz her daim esnafımızın vatandaşımızın yanındayız." dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın COVİD-19 salgını kapsamında Bolululara maske dağıtılacağını açıklamasının ardından bugün belediye ekipleri sanayi esnafına maske dağıtmaya başladı.  Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Büyük Sanayi Sitesi’ne giderek, kapı kapı dolaşıp esnaflara ücretsiz maske dağıttı.

Gerçekleşen çalışmalara Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da destek verdi.  Dükkan dükkan dolaşan Özcan, esnafları sosyal mesafeye konusunda uyardı, hem de belediyenin kendi üretimi olan çok kullanımlı maskeleri armağan etti.

“Kendi üretimimiz olan maskeleri dağıtıyoruz”

Maskelerin tüm Bolu’ya dağıtılacağını kaydeden Özcan, yaptığı açıklamada, “Az önce basın toplantısında duyurmuştuk. Tek kullanımlı maske yerine, çok kullanıma müsait, kesinlikle su geçirmeyen, belli bir süre sıcak suda muhafaza edildikten sonra ertesi gün aynı şekilde kullanılabilen maskelerimizin dağıtımına sanayi esnafımızdan başladık. Maskelerden aynı zamanda muhtarlarımıza da dağıtılmaya başlanıldı. Hangi konutta kaç kişi yaşıyorsa, adaletli bir şekilde muhtarlarımız dağıtımlarını gerçekleştirecek. Biz her daim esnafımızın vatandaşımızın yanındayız. Bolu’da şu günlerde güzel bir dayanışma ortamı oluştu. Herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı

Esnaflar teşekkür etti

Sosyal mesafe kuralına dikkat ederek işlerini sürdürdüklerini kaydeden esnaflar ise maske temininde zorluk çektiklerini belirterek, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a destekleri için teşekkür ettiler.

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.