Bolu Belediyesi’nden Pazar esnafına ve vatandaşlara Türk Bayrağı

Bolu Belediyesi tarafından pazaryerinde bulunan esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıtıldı. Birçok esnaf ve vatandaş, “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde yaptığı bu uygulamadan dolayı Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

Geçtiğimiz hafta İdlib’de 34 askerimizin şehit olması üzerine ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Türk Bayrağı dağıtımı vatandaşlardan ve esnaflardan tam not aldı. Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan tarafından dağıtılan Türk Bayraklarını işyerlerine asan esnaflar pazaryerinde muhteşem bir görüntü oluşturdu.

Bolu Belediyesi tarafından dağıtılan Türk Bayraklarını alan birçok vatandaş da, “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde yaptığı bu uygulamadan dolayı Belediye Başkanımız Tanju Özcan’a ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diyerek teşekkürlerini ifade etti.

Bolu Belediyesi bunun yanında belediye binasını ve caddede bulunan birçok noktayı da Türk Bayraklarıyla donattı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.