Bolu Belediyesi’nden kahvehane ve çay ocağı esnafına yardım eli

Bolu Belediyesi tarafından koronavirüs salgının en çok etkilediği sektörlerden olan kahvehane ve çay ocağı esnafına ayni yardım desteği verilmeye başlandı. Şehir merkezindeki tüm kahvehanelere ve çay ocaklarına yönelik yardımlar kısa sürede esnaflara ulaştırılacak.

Koronavirüs salgınında yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Bolu Belediyesi, İçişleri Bakanlığı tarafından koronavürüs tedbirleri kapsamında faaliyetleri zorunlu durdurulan kahvehaneler ile işleri durma noktasına gelen çay ocaklarına yardım eli uzattı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın talimatıyla belediye ekipleri, aylardır kapılarına kilit vurulan kahvehanelere ve çay ocaklarına ayni yardımda bulunuyor.

Özdemir yardımları bizzat teslim etti

İl merkezindeki tüm kahvehane ve çay ocağı esnaflarına ayni yardımlar hızla ulaştırılmaya devam edilirken, Belediye Başkanlığı Sözcüsü ve Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir de bazı kahvehane ve çay ocaklarını ekiplerle birlikte ziyaret etti. Ziyaretlerde esnaflara Başkan Özcan’ın selamını iletip yardımları teslim eden Özdemir, yasalar ve imkânlar ölçüsünde tüm işletmelerin yanında olduklarını söyledi. Özdemir, “Pandemi sürecinde zor durumda kaldınız. İşin açıkçası çok fazla bir destek de yok… Biz de elimizden geldiğince, yasaların ve imkanlar doğrultusunda yardımda bulunuyoruz. Karınca kararınca bir paketimiz var. Bunu takdim edelim istedik. Başkanımızın da çok çok selamı var.” diye konuştu

Esnaf: “Minnettarız”

Özdemir’den yardımları teslim alan bir çay ocağı esnafı da şuana kadar hiçbir yerden bir gram destek görmediklerini açıklayarak “İnşallah Başkanım. Önemli olan bizim siyasi görüşümüz değil, hatırlanmamız. Biz minnettarız hepinizden. Allah razı olsun bizi hatırladığınız için” sözleriyle Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve ekibine teşekkür etti.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.