Bolu Belediyesi’nden 79 çocuğa muhteşem Sünnet Şöleni

Bolu Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni’nde 79 çocuk sünnet ettirildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sünnet olan çocukları kutlayarak, çocukların heyecanına ve mutluluğuna ortak oldu. 79 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Bu yıl 3’üncüsü gerçekleşen Sünnet Şöleni’nde 79 çocuk sünnet olma heyecanı yaşadılar. Renkli görüntülere sahne olan Sünnet Şöleni’nde çocuklar ve aileleri, belediye önünden eğlencelerinin yapılacağı salona kadar konvoy eşliğinde gitti. Ardından burada kendileri için hazırlatılan pastayı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile birlikte kesen çocuklar, daha sonra piste çıkarak, çalan oyun havasında oyun oynayarak doyasıya eğlendiler.

Başkan Özcan çocukları ve ailelerini tebrik etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sünnet Şöleni’nde yaptığı konuşmada, “Bugün yaklaşık 79 çocuğumuzun sünnet etkinliğini gerçekleştirdik. Allah hepsinin damatlığını göstersin inşallah. İnşallah torunlarınızın sünnetinde de sağlıkla sıhhatle bir arada olursunuz. Rabbimden bunu diliyorum diyerek iyi dilekler de bulundu. Başkan Tanju Özcan daha sonra çocuklar ile birlikte pastayı keserek, çocukların ve ailelerin mutluluklarına ortak oldu.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.