Bolu Belediyesi üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Bolu Belediyesi, şehirde gerçekleştirdiği üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi yolu üzerinde yol genişletme çalışmaları başlatan ekipler ayrıca şehrin dört bir yanında parke taşı ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Ülkemizde ve dünyada büyük tehlike oluşturan ve hızla yayılmaya devam eden (Covid-19) Korona virüs tehlikesi ile mücadeleye ara vermeden devam eden Bolu Belediyesi, bunun yanında şehrin üst yapı çalışmalarına da hız verdi.

Çalışmalar kapsamında Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi yolu üzerinde yol genişletme çalışmaları başlattı. D-100 Karayolundan üniversiteye kadar olan bölgede çift yönlü olarak genişleyecek olan yol bittikten sonra gerek yürüyüş yolları gerek bisiklet yolları ile trafiğin daha güvenli ve modern olduğu bir yol olacak.

Ayrıca şehrin dört bir yanında aralıksız olarak çalışan ekipler, Beşkavaklar, Sümer, Alpağut, Yaşamkent, Yukarısoku ve Kültür mahallelerinde de parke taşı ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.