Bolu Belediyesi, tüm engellemelere rağmen ilk kazmayı vurdu

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, tüm engellemelere rağmen büyük bir çaba ile hayata geçirdiği ve Türkiye’de ilk kez tamamı belediye bütçesi ile yapılacak olan cami için ilk kazma vuruldu. İnşaatın tamamlanması ile birlikte Borazanlar Mahallesi’nin büyük bir ihtiyacı karşılanmış olacak.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından geçtiğimiz aylarda projesi açıklanan ve o günden itibaren gerek AKP Belediye Meclis üyeleri gerekse birçok kesim tarafından engellenmeye çalışılan cami inşaatı için ilk kazma vuruldu. Türkiye’de ilk defa tamamı belediye bütçesi ile yapılacak olan cami Borazanlar Mahallesi’nin büyük bir ihtiyacını karşılamış olacak.

Proje çiziminden, statiğine kadar tamamını Bolu Belediyesi bünyesinde çalışan mimar ve mühendislerin gerçekleştirdiği modern mimariye sahip cami, kısa sürede tamamlanarak Boluluların hizmetine açılacak.

Ayrıca caminin yapımına destek olmak amacıyla binlerce vatandaş tarafından Bolu Belediyesi’ne birçok başvurunun yapılması üzerine başlatılan bağış kampanyasına da ilgi giderek büyüyor.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.