Bolu Belediyesi Sünnet Şöleni için başvurular yarın başlıyor

Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelere müjde:

Bolu Belediyesi tarafından bu yıl 3’ncü düzenlenecek olan “Sünnet Şöleni” için başvuruların yarın başlayacağı bildirildi. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelerin başvurularını 15-28 Ağustos tarihleri arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapmaları gerekiyor.

Son 4 yılda yüzlerce çocuğun sünnet olup erkekliğe ilk adımlarını attığı Bolu Belediyesi Sünnet Şöleni, bu yıl 6 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Son başvuru tarihi 28 Ağustos

Bu yıl 3’ncüsünü düzenlenecek Bolu Belediyesi Sünnet Şöleni için başvurular yarın başlıyor. Çocuklarını Sünnet Şöleni’nde sünnet ettirmek isteyen aileler, 15-28 Ağustos 2023 tarihleri arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bizzat gelerek başvurularını yapabilirler.

Sünnet Şöleni 6 Eylül’de

Başvuruların tamamlanmasının ardından Bolu Belediyesi, bu yıl ki Sünnet Şöleni’ni 06 Eylül 2023 Çarşamba günü yapacak. Erkekliğe ilk adımlarını atacak çocuklar etkinlik günü saat 15.00’da startı Belediye önünden verilecek gezi ile konvoy eşliğinde eğlencelerinin yapılacağı Kartal Düğün Salonu’na gidecek. Ardından Kartal Düğün Salonu Kır Bahçesi’nde saat 17.30’da çocuklar için sünnet eğlencesi, yemek ikramı ve çeşitli aktiviteler yapılacak.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.