CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Bolu Belediyesi Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası sona erdi

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası sona erdi. Tüm takımların kupa kaldırdığı, kazananın “dostluk” olduğu turnuvada geleceğin yıldız adayları olan sporcular, kupa ve katılım sertifikalarını Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın elinden teslim aldılar.

17 Mayısta 19 mahalle takımının katılımıyla başlayan ve 20 gün boyunca Bolu Karaçayır Spor Kompleksi Sahalarında kıyasıya mücadelede sahne olan Bolu Belediyesi Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası bugün gerçekleşen kapanış programı ile sona erdi.

Tüm takımlar şampiyon ilan edildi

Yaklaşık 350 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvada tüm takımlar şampiyon ilan edilerek, kupa sevinci yaşadılar. Turnuvanın kapanış programına katılan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Bolu İl Başkanı Cemalettin Metin ile birlikte sporcuları ve teknik heyetleri tek tek tebrik etti.

Takımlar kupalarını Başkan Özcan’dan aldılar

Ardından top sektirme, çalım atma ve penaltı kullanma yarışmalarının final müsabakalarını izleyen Özcan, penaltı atışı kullanmayı da ihmal etmedi. Beyaz noktanın başına geçen Özcan, düzgün bir vuruşla topu ağlarla buluşturdu. O an da geleceğin yıldız futbolcu adayları da Başkan Özcan’a akışlarla ve tezahüratlarla destek verdi. Programda son olarak kupa töreni yapıldı. Turnuvaya katılan takımın kaptanlarına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından kupa ve katılım belgesi verildi. Ayrıca tüm sporculara da futbol topu armağan edildi.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.