Bolu Belediyesi Gençlik Merkezi açılıyor

Bolu Belediyesi tarafından gençlere hizmet vermek üzere, İzzet Baysal Caddesi’nde (PTT Yanı) yapımı tamamlanan Bolu Belediyesi Gençlik Merkezi, 11 Eylül Pazartesi günü açılıyor. Açılışa tüm halkımız davetlidir.

Bolu Belediyesi tarafından bu güne kadar hayata geçirilen 4 Sosyal Tesise bir yenisi daha ekleniyor. Bolulu vatandaşlara kaliteli hizmeti, çok ucuz fiyatlara sunan sosyal tesislerin yenisi İzzet Baysal Caddesi’nde (PTT Yanı) hizmete giriyor. Bolu Belediyesi Gençlik Merkezi adı ile açılacak olan yeni tesis özellikle gençlere hizmet verecek. Ders çalışma alanlarından, kütüphanesine, kafeteryasından, dinlenme alanlarına ve ücretsiz internet hizmetine kadar her detayın düşünüldüğü yeni sosyal tesisin 11 Eylül Pazartesi günü Saat: 18.00’da açılışı gerçekleştirilecek.

Başkan Özcan tüm vatandaşları açılışa davet etti

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bolu Belediyesi olarak, gençlerimizin güzel vakit geçirebilecekleri, derslerine çalışabilecekleri ve ucuza hizmet alabilecekleri bir Gençlik Merkezi oluşturduk. Açılışımıza özellikle gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı bekleriz” diye konuştu.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.