CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Bolu Belediyesi Covid-19 döneminde Boluluları yalnız bırakmıyor

Belediye WhatsApp hattına teşekkür mesajı yağıyor

Bolu Belediyesi’nin Covid-19 hastalarına ve temaslı kişilere sunduğu yemek hizmeti Bolululardan büyük takdir görüyor. 14 günlük karantina süresi boyunca evlerine yemek götürülen vatandaşlar, Bolu Belediyesi WhatsApp hattına gönderdikleri mesajlarla zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve yemek ihtiyaçlarını gideren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve belediye ekiplerine teşekkürlerini sunuyorlar.

Koronavirüs (Kovid-19) salgını tüm dünyayı etkilemeye devam ederken, Bolu Belediyesi ilke edindiği sosyal belediyecilik anlayışı gereği, zor durumda olan ve yemek ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken tüm vatandaşlara yemek hizmeti sunuyor.

10 ayda 396 bin kişiye sıcak yemek

Virüsün Türkiye’de ilk kez görüldüğü 17 Mart 2020 tarihinden bugüne kadar Bolu Belediyesi ekipleri, maddi durumu kötü olan 99 bin ailenin kapısını çalarak, 396 bin kişiye sıcak yemek götürdü.

Kantinada olan hasta ve temaslılar unutulmadı

Yine bu süreçte ekipler, Covid-19 testi pozitif çıkan hastaları ve temaslı vatandaşları da yalnız bırakmayarak, 24 Kasım-12 Ocak tarihleri arasında 7 binden fazla kişiye kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verdi.

Her gün onlarca teşekkür mesajı geliyor

Belediyenin ilke edindiği sosyal belediyecilik anlayışı Bolu halkından tam not aldı. Özellikle pandemi döneminde yemek desteği alan birçok vatandaş, belediyenin WhatsApp iletişim hattına gönderdiği mesajlarla, kendilerini yalnız bırakmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.