Bolu Belediyesi Büyük Zaferi coşkuyla kutladı

On binler Zafer Bayramı için sokaklara döküldü

Bolu’da Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı. Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen Fener Alayı ve Gripin konserinde binlerce kişi, büyük zaferin 101. yılını coşku ve gururla kutladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında, Bolu Belediyesi tarafından Fener Alayı ve Gripin konseri düzenlendi. Valilik önünden başlayarak belediye önüne kadar süren Fener Alayı’nda binlerce kişi, ellerindeki meşale ve Türk bayrakları ile slogan atıp, marşlar söyleyerek yürüdüler.

Başkan Özcan ilgiden yürümekte zorlandı

Fener Alayı yürüyüşüne Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan da katıldı.  Başkan Özcan, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Vatandaşların fotoğraf isteklerini kırmayan ve tek tek fotoğraf çektiren Özcan, adeta ilgiden yürüyemedi.

Gripin rüzgârı esti

Kutlama etkinlikleri kapsamında Bolu Belediyesi önünde açık hava konseri düzenlendi. Konserde Gripin grubu sahne aldı. Yaklaşık 15 bin kişi, Gripin’in söylediği şarkı ve marşlarla Büyük Zafer’in 101’inci yıldönümünü coşkuyla kutladılar.

Yaklaşık 2 saat süren konserin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan sahneye çıkarak, Gripin grubu solistini tebrik edip, Türk bayrağı hediye ettiler.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.