Bolu Belediyesi Bandosu kadrosuna yeni üyeler arıyor

Bolu Belediyesi Bandosu katıldığı etkinliklerde sergiledikleri performansla büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin en iyi bandoları arasında olan Bolu Belediyesi Bandosu kadrosunu gençleştirmek ve daha da güçlendirmek için yeni yetenekler arıyor. 18-25 yaş arası bandoya meraklı herkes, Bando Şefliği binasına başvuru yapabilir.

Bolu Belediyesi Bandosu her yıl Türkiye’nin farklı illerinde yapılan uluslararası ve yurtiçi bando festivallerinden de davetler alarak ilimizi başarıyla temsil ediyor.

Bolu Belediye Bandosu 1947 yılından beri aktif olarak çalışmalarına devam ediyor.

Tüm milli bayramlar ve özel günlerde en önde marş çalarak adeta Bolu tarihinin canlı şahidi olan Bolu Belediyesi Bandosu, günden güne daha da gelişerek, Türkiye’nin en iyi bandoları arasına girdi.

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarına devam eden ekibin, uzun yıllardır bando şefliğini yapan Erol Yavuz, “En büyük motivasyonumuz Belediye Başkanımız Tanju Özcan’ın ve halkımızın takdirleridir.” dedi.

Bando çalışmaları hakkında da bilgiler veren Yavuz, “Bizler Bolu Belediyesi’ni ve Bolumuzu her çıktığımız sahnede, yer aldığımız tüm etkinliklerde başarıyla temsil etmek için tüm pozitif enerjimizle, tüm gayretimizle çalışıyoruz. Sadece marş bandosu değil bir orkestra olarak güncel eserleri de çalan bir bando olmak için çok çalıştık. Her gecen gün daha iyi noktalara geldik ve bugün Türkiye’nin en iyi bando ekibi olarak biliniyoruz. En son Mudurnu Kültür Festivali’nde görev aldık. Bundan sonraki hedefimiz genç nesillere bandomuzu emanet etmek. Bunun için bandomuzda genç kardeşlerimize de yer vermek istiyoruz. 18-35 yaş arası bandoya meraklı ve yeteneği olan herkesi Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nin bitişiğindeki Bando Şefliği binamıza bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.