BİNLERCE BOLULU İLK ORUÇLARINI BOLU BELEDİYESİ’NİN İFTAR ÇADIRLARINDA AÇTI

Bolu’da Ramazan ayının ilk gününde 4 mahallede binlerce kişi Bolu Belediyesi’nin iftar çadırlarında bir araya gelerek oruç açtı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da ilk iftar heyecanı yaşayan Boluluları yalnız bırakmayarak ramazan aylarını kutladı.

Bolu Belediyesi mübarek Ramazan ayının ilk gününde Bolu Kent Meydanı ile Sümer Mahallesi, Sağlık Mahallesi ve Karacaağaç Mahallesi’nde iftar verdi.

İftar çadırlarına Bolulular yoğun ilgi gösterdi. Özellikle Kent Meydanı ile büyük mahallelerde kurulan çadırlarda yoğunluklar oluştu. Ramazan ayının ilk iftarını Kent Meydanı’nda kurulan çadırda yapan binlerce kişi; çorba, dana kavurma, nohutlu pilav, tatlı ve iftariyeliklerden oluşan iftar menüsü ile oruç açtı.

Başkan Özcan halkın ramazan ayını kutladı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Kent Meydanı ile Sümer ve Karacaağaç Mahallesi’ndeki iftar çadırlarını ziyaret edip, vatandaşların Ramazan Aylarını kutladı. Özcan, Kent Meydanı’ndaki iftar çadırında eşi Meral Özcan ile birlikte yemek tezgahının başına geçti ve vatandaşlara yemek ikramında bulundu. Üç noktadaki vatandaşlar da Özcan’a yoğun ilgi gösterip, fotoğraf çektirdi.

Ramazan boyunca 3’ü sabit 4 noktada iftar verilecek

Bolu Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca her akşam Bolu Kent Meydanı’nda, Sümer ve Sağlık Mahallesi’nde kurduğu sabit iftar çadırında bin 500 kişiyi ağırlayacak. Bunun yanı sıra her akşam farklı bir noktada da seyyar iftar çadırı hizmet verecek.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.