Başkan Özcan’dan Masterchef Eray’a destek

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Masterchef’te Bolu’yu başarı ile temsil eden Eray Aksungur’a destek videosu gönderdi.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Masterchef’te yarışan Bolulu Eray Aksungur’a Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bir destek videosu gönderdi.

Başkan Özcan gönderdiği videoda başarılarından dolayı tebrik ettiği Eray’a şöyle seslendi: “Sevgili Eray, Bolu’dan selamlar ve sevgiler. Bolu’nun öz evladı olarak Masterchef’teki başarılarını bizler gururla takip ediyoruz. Seninle gurur duyuyoruz. Bolumuzu şimdi ve bundan sonra da layıkıyla temsil edeceğine inanıyoruz. Bütün Bolu seninle ve senin için dua ediyoruz. Başarılı olmanı diliyoruz ve başarılı olacağına da eminiz”

Eray Aksungur; “İyi ki varsınız”

Başkan Özcan’ın destek videosunun hemen ardından bir video da Eray Aksungur çekerek Başkan Özcan’a gönderdi. Eray ise videosunda şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Tanju Başkanım, mesajınızı aldım ve çok teşekkür ederim. Sizin ve Bolulu hemşerilerimin desteğini almak gerçekten çok güzel bir şey. Bolu’nun adını gururla Masterchef’te taşımaya devam ediyorum. Az önce mesajınız geldi ve bu beni daha çok motive etti. İyi ki varsınız. İnşallah bundan sonrasında Masterchef’te daha çok saldırarak yoluma devam edeceğim. Ben size ve tüm Bolululara selamlarımı iletiyorum. İyi ki varsınız”

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.