Başkan Özcan’dan Kurban Bayramı mesajı

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu halkının Kurban Bayramı’nı kutlarken, ‘Kurban Bayramı’nın paylaşmanın, kardeşliğin ve bereketin sembolü olduğunu da dile getirerek, “Kurban bağışı, hisse ve payı bağışında bulunarak, yüzlerce gerçek ihtiyaç sahibi ailemizin evlerine kıyma ve et ulaşmasına katkı sunabilirsiniz.” dedi.

Salı günü idrak edilecek Kurban Bayramı nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bir kutlama mesajı yayımladı. Yazılı mesajında ilk olarak Kurban Bayramı’nın önemine değinen Özcan, “İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramlar, toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarındandır. Paylaşmanın, kardeşliğin ve bereketin sembolü olan bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Yapacağınız kurban bağışlarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilirsiniz”

Daha sonra “Kurban paylaşmaktır” sloganıyla sürdürülen toplumsal dayanışma projesine değinen Başkan Özcan, yaşanan pandemi nedeniyle “paylaşma”nın her zamankinden daha çok anlam ifade ettiğini söyleyerek, “Evet, Covid-19 belası nedeniyle her anlamda zor günler geçiriyoruz. İşte bu nedenle bu ‘paylaşmak’ her zamankinden daha da anlam ifade ediyor. Bu bağlamda ‘Kurban Paylaşmaktır ‘ sloganıyla 2 yıldır sürdürdüğümüz toplumsal dayanışma projemize bu yıl da kurban bağışı, hisse ve payı bağışında bulunarak, yüzlerce gerçek ihtiyaç sahibi ailemizin evlerine kıyma ve et ulaşmasına katkı sunabilirsiniz.” dedi. Son olarak Boluluların bayramını kutlayan Özcan, “Bu duygularla mübarek Kurban Bayramı’nızı kutluyor, keseceğiniz kurbanların ve yapacağınız yardımların kabul olmasını temenni ediyor,   sağlık ve esenlikler diliyorum. İyi Bayramlar!” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.