CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Başkan Özcan’dan İzzet Baysal Vakfı heyetine iftar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren aşevinde, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Ahmet Baysal’ın eşi Solmaz Baysal ve İzzet Baysal Vakfı Mütevelli heyetine iftar yemeği verdi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İzzet Baysal Şükran Günleri sebebiyle İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve mütevelli üyelerine iftar yemeği verdi. Bolu Belediyesi Aşevinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve eşi Solmaz Baysal, İzzet Baysal’ın kızı Esin Avunduk, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli heyeti ve yaklaşık 2 bin vatandaş katıldı.

İftar saati öncesinde aşevine gelen Başkan Özcan, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak yemek ikramını eşi Meral Özcan ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ile beraber gerçekleştirdi.

Başkan Özcan, iftar sonrasında yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Bugün aramızda çok özel bir misafirimiz bulunuyor. Ahmet Baysal amcamızı hepimiz tanıyoruz. İzzet Baysal Vakfı mütevelli heyeti üyelerimizin de tamamı bugün bizlerle birlikte buradalar. Ben geçtiğimiz gün Ahmet amcamıza sizlerle bir iftar yemeğinde bir araya gelmek istiyorum dedim. Kendisi de bana tek bir şartla katılırım dedi. Ben aşevinde halkımızla birlikte iftar yapmak istiyorum dedi. Onun isteği üzerine bu akşam burada sizlerle bir araya geldi. Kendisine teşekkür ediyorum”

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.