Başkan Özcan’dan İtfaiye Müdürlüğü’ne ziyaret

İtfaiye Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, itfaiye personelinin ‘İtfaiye Haftası’nı kutlayarak, çiçek takdim etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” nedeniyle Karaçayır Mahallesi’ndeki İtfaiye Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Ziyarette Belediye Başkanı Özcan’a Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir ile Mansur Şen eşlik etti.

Belediye Başkanı Tanju Özcan, burada İtfaiye Müdürü Mehmet Duman ve itfaiye personellerinin İtfaiye Haftası’nı kutlayarak, çiçek takdim etti.

Daha sonra itfaiyecilerle sohbet ederek, kısa bir konuşma yapan Özcan, itfaiyeciliğin zor ve onurlu bir meslek olduğunu vurgulayarak, “Sizler gerek yangın ve kurtarma çalışmalarında, gerekse her türlü felâket ve acil durumda kendi canlarınızı bile tehlikeye atarak, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini için, büyük özveri ile görevlerinizi icra ediyorsunuz. Bu özverili çalışmalarınız nedeniyle sizlere şahsım ve Bolu halkı adına teşekkür ediyorum. Hepinizin İtfaiye Haftası kutlu olsun. Görevlerinizde kolaylıklar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.