Başkan Özcan’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımlayan Özcan, şu ifadeleri kullandı:

“Etkisini sürdüren Covid-19 salgını nedeniyle 23 Nisan Bayramımızı evlerimizde kutlamak zorundayız. Ancak biliyorum ki içimizdeki bayram coşkusu hep ilk günkü gibi diri. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen ve tüm dünyada aynı coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak ve nice 23 Nisan’ları milletçe coşkuyla, sağlık, mutluluk içinde kutlayacağız.

Türk Devleti’ni emanet edeceğimiz yeni Cumhuriyet bekçilerinin bu bilinç ve doğrultuda yetişmesi için 23 Nisanlar, önemli birer vesiledir. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği böyle önemli bir günü dünya çocuklarına armağan etme büyüklüğünü gösteren Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve demokrasi uğruna, bağımsızlık uğruna hayatlarını kaybetmiş silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

 

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.