Başkan Özcan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a tebrik ziyaretleri artarak devam ediyor. Başkan Özcan, bugün de çok sayıda vatandaşın yanı sıra Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Atatürkçü Düşünce Derneği ile Boluspor Yarenler ve Cadde 14 Taraftarlar Grubu Üyeleri’nin tebriklerini kabul etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde elde ettiği büyük başarıdan dolayı Bolu halkından ve STK’lardan tebrik ziyaretleri gelmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Tanju Özcan bugün çok sayıda vatandaşın yanı sıra Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ile Boluspor Yarenler ve Cadde 14 Taraftarlar Grubu Üyeleri’ni makamında ağırladı.

Tebrik ziyaretleri kapsamında ilk olarak Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Türker Ateş ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundu. Saat 13.00’deki ziyarette BTSO Başkanı Ateş, Başkan Özcan’ı seçimlerden dolayı kutlayarak başarılar diledi.

“İş dünyasına ne zaman ihtiyaç duyarsanız yanınızdayız”

Ziyarette bir konuşma yapan BTSO Başkanı Türker Ateş; “Ülkemiz ve memleketimiz bir seçim atmosferi yaşadı. Birbirinden değerli adaylarımız oldu. Bu yarışı siz önde bitirdiniz. Sizleri kutluyoruz.  Bolu’muzun en önemli kurumlarının başında Bolu Belediyesi geliyor. Belediye icra makamı olduğu için yükünüz ağır olacak bu yükü bizlerle paylaşarak hafifletebilirsiniz. Bize, iş dünyasına ne zaman ihtiyaç duyarsanız biz sizin yanınızdayız. Sizin başarınız bizim başarımız sayılır” dedi.

“Herkesin güven duyduğu bir belediye başkanı olmayı amaçlıyoruz”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da BTSO üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Seçim bitti. Vatandaş teveccühünü, desteğini bizden yana kullandı. Biz de her zaman söyledik biz inşallah herkesin benimsediği, herkesin güven duyduğu bir belediye başkanı olmayı amaçlıyoruz demiştik. İnşallah da öyle olacağız.” dedi.  Derdinin makam olmadığını belirten Özcan, “Hep söyledik derdimiz makam mevki değildi. Sonuçta daha önce oturduğumuz koltuk milletvekilliği koltuğuydu. Biz hizmete talip olduk. daha zor bir koltuğa talip olduk. Önümüzdeki dönem borcumuz nedir, alacağımız nedir şeffaf bir şekilde kamuoyu ile paylaşacağız. Personel durumu nedir, hangi alanlarda tasarrufa gideceğiz bunların hepsini anlatacağız. Kamuoyu şeffaf bir şekilde her şeyi bilecek. Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışacağız. Yemin bunlardan bir tanesiydi. Bunu ben çok önemsiyorum. ” diye konuştu

Taraftar gruplarından ziyaret

Belediye Başkanı Tanju Özcan saat 13.30’da ise Boluspor taraftar gruplarından Yarenler ve Cadde 14 Taraftarlar Grubu Üyelerini kabul etti. Boluspor’a gönül veren kırmızı beyazlı taraftarlar, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı tebrik ederek desteklerini iletti.

Atatürkçü Düşünce Derneği’nden ziyaret

Saat 14.00’de de Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bolu Şubesi Başkanı Raşit Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ziyarette bulundu. ADD Başkanı Aydın ve ADD’li yöneticiler, seçimlerde büyük başarıya imza atan Başkan Tanju Özcan’ı kutlayarak başarılı dileklerini ilettiler.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımıza hoşgeldiniz.

Mesaj için tıklayın.