Başkan Özcan seçim vaatlerini hayata geçirmeye devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın seçim vaatleri arasında yer alan Yöresel Ürünler Pazarı Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Otoban ve Terminalin kesiştiği noktada yükselecek olan dev proje şehirler arası seyahat eden yolcuların da rahatlıkla ziyaret edebilecekleri bir konumda ve önümüzdeki yıl hizmete açılmış olacak.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 31 Mart Yerel seçimlerinden önce Bolu Halkına verdiği vaatlerin arasında yer alan ve geçtiğimiz haftalarda temeli atılan Yöresel Ürünler Pazarı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 5 bin m2 bir alanda yükselecek ve yeşil çatı görünümüyle son derece modern bir mimariye sahip dev proje tamamlandığında Türkiye’deki örnek projelerden birisi olacak.

Terminal ve otobanın kesişme noktasında yer alan proje bu sayede hem Bolululara hem de şehirler arası seyahat eden tüm vatandaşlara hizmet edecek. Bolu’nun simge binalarından birisi olacak ve Bolu’ya turizm anlamında çok şey katacak olan proje 280 iş günü içerisinde tamamlanarak hizmete girecek.

 

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.