Başkan Özcan minik Tuğba Derin’in seçim vaadini gerçekleştirdi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sınıf başkanlığı seçiminde arkadaşlarına “Seçilirsem Tanju Başkanı’mı getireceğim” diyen Kültür İlkokulu 2A öğrencisi minik Tuğba Derin’in vaadini gerçeğe dönüştürdü.

Kültür İlkokulu 2A öğrencisi Tuğba Derin Özdemir, aday olduğu sınıf başkanlığı seçiminde “Arkadaşları ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı buluşturma” vaadinde bulundu. Bu vaadini de semt pazarında karşılaştığı Özcan’a ileten minik öğrenci, pazartesi günü yapılan seçimde sınıf başkanı seçildi.

Minik öğrencilere sürpriz yaptı

Ailenin seçim sonucunu iletmesi üzerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bu sabah Kültür İlkokulu’na sürpriz bir ziyaret yaptı. Sınıf kapısını çalıp içeri giren Özcan’ı karşılarında gören Tuğba Derin ve arkadaşları, büyük şaşkınlık ve mutluluk yaşadı. Buluşmada Özcan; sınıf başkanı Tuğba Derin’i ve diğer adayları tebrik edip, minik öğrencilerle sohbet etti. Özcan daha sona ziyaretin anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra sınıftan ayrıldı.

Ziyarette ayrıca Özcan, okul bahçesinde de yoğun ilgi gördü. Birçok öğrenci Özcan’a sarılmak için birbirleriyle yarıştı.

Başa dön tuşu
Mesaj At...
1
T.C. Bolu Belediyesi
4442658 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.